KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12756496
nr 1275 6496
Anders Fogelin
(1933-1982), Sverige
Oljemålning, Landskap med hus och grind. Signerad. Olja på pannå, 28x28 cm
Anders Fogelin, född 1933, död 1982, svensk målare.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 september 2019
kl 19:53:54
13/9 20:25:59